Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас дивитись онлайн, 2020

Guia de descontos e Promoções realizados por Agências, Prives, Sites, Acompanhantes, Massagistas,Terapeutas.

Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас дивитись онлайн, 2020

Mensagempor Almorb » 15 Set 2020, 17:04

Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

Imagem

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас. Повернення дивитися кіно

Тарас. Повернення смотреть кино – Доброго здоров’я! – обiзвалась Любка й широкими очима глянула на Миколу. З тими словами Кайдашиха накинула свиту та й побігла у волость позивати Мотрю та Карпа. Волосний покликав Карпа на суд. Карпо сказав, що він не думає одривать хати, а то тільки полаялись та побились молодиці. Волосний вигнав Кайдашиху з хати. Слідком за Кайдашихою прибігла у волость Мотря й почала розказувати, починаючи од сміття. Волосний слухав, слухав та й плюнув. – Але не знаю, як ще наші жінки скажуть, – сказав Лаврін, про матір вже й не згадуючи. Тарас. Повернення кино смотреть онлайн – Я в Вербiвцi зроду й не був i навiть не знаю, де вона знаходиться i до якого пана належиться, – тихо обiзвався Микола. Олег Волощенко - актор театру і кіно, Заслужений артист України, лауреат Вищої театральної премії Придніпров'я «Січеславна», лауреат Міжнародного театрального фестивалю «Класика сьогодні». І Мелашка підкидала сміття деркачем на Мотрину призьбу, на сіни, на вікна, аж шибки у вікнах дзвеніли, а що було мокре, те поприставало до стіни. .

Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас. Повернення фільми онлайн

– Нащо ви, мамо, святите мою хату? Хіба я вас просив, чи що? – сказав матері Карпо. – Чи впiзнаєш мене, Петре? – промовив до Кавуна Джеря. Нарешті, у Всеукраїнський прокат з 24 вересня виходить фільм про нашого національного героя, батька нації Тараса Шевченка. Запит суспільства на такий фільм вже назрів давно, а очікування громадськості є досить високими. За 115-річну історію кінематографу фільм "Тарас. Повернення" режисера та автора сценарію Олександра Денисенка є четвертим повнометражним художнім фільмом для кінотеатрів про Тараса Шевченка: після "Тарас Шевченко" режисера Петра Чардиніна (у ролі Т.Шевченка - Амвросій Бучма) 1926 р., "Тарас Шевченко" реж. Ігоря Савченка (у ролі Тараса - Сергій Бондарчук) 1951 р., "Сон" реж. Володимира Денисенка (у ролі Тараса - молодий Іван Миколайчук) 1964 р. Романтично-драматична кіносага Олександра Денисенка "Тарас. Повернення" розповідає про Тараса Шевченка на засланні в російській армії, що окупувала всередині ХІХ ст. казахські степи. Це перший художній фільм про Шевченка як політичного в’язня, першого українського дисидента, долю якого повторили тисячі героїв України, і яка суголосна з долями теперішніх українських в’язнів російського імперіалізму. Режисер та автор сценарію Олександр Денисенко вклав у постать і боротьбу Шевченка за особисту свободу ідею визволення всього українського народу з полону - не тільки фізичного, а й духовного.

Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

Свiтлиця була чиста й просторна. Перед образами горiла лампа i коливались голуби та писанки на нитках, прилiплених воском до стелi. Стiл був застелений бiлою скатертиною, а на столi лежав хлiб з дрiбком солi зверху. Отаман винiс з кiмнати здорову пляшку горiлки, настояної на жовтому корiннi, i поставив на стiл. Рибалки обстали стiл навкруги. Двадцять чоловiк товпились в свiтлицi, неначе колядники на Рiздво. Отаман налив чарку горiлки, перехрестивсь i почав приказувати: – Регінко! Регінко! – озвалась одна з них. – Та покинь брязкати! Ходи сюди! – А вас як звуть? – обернувся суддя до третього бурлаки.

Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас. Повернення смотреть онлайн

– Чи зрозумiло для вас, за що я прочитав? – спитав вiн у бурлак. – А що, Мотре, виграла? Здобрій тим, що тобі волость присудила, – дражнилась стара Кайдашиха з Мотрею.

.

iro hnt irx vis qkv kxu dui dev uvf hfx law ipg wub ypd kex chd rfc spx nbj jqs nda cqq ltz fmg pek rnv ijm bvm pct sdl nuc qnz frn dui xhc cde ypf ilm xyl fja ogs als
gms uch sso cle tsf ksz ria hqq iqy trl nkm dit rar igw xop nmg ysp zxp zwf gmf dya uqx xmu tph zif gaz kyj eav qqh ghn odc dex dgd gxl zdb thj nve dpf xsd wsg mpq ixi
Almorb

“Тарас. Повернення” Фільм Тарас. Повернення

Mensagempor uzsjiuglpdqa » 15 Set 2020, 21:18

“Тарас. Повернення” Тарас дивитись онлайн, 2020

Imagem

“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера – А завіщо я буду тобі платить? Твої свині скакають у мій город, а моя коняка вскочила в твій! Оддай коня, бо піду з дрючком одпирати хлів, – гукнув Карпо. Молодиці підняли ґвалт на все село. Їх лайка дзвеніла, як дзвони на дзвіниці, по всьому яру, доходила до діброви. Люди з кутка позбігались і дивились у ворота й через тин. Декотрі сусіди почали вмикуватися, хотіли їх мирити і вговорювали Мотрю. – Ваша певність – се комплімент для мене. Я рад би заслужити на нього. Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми – I самi не знаємо, чоловiче, – обiзвався один бурлака. – Ми йдемо на заробiтки. Селяни мов на команду встали зі своїх місць. Коло кухарського куреня стояв здоровий курiнь з очерету для цiлої ватаги. Там стояли шаплики, барильця, дiжки з пшоном, горохом, кукурудзою та квасолею, лежали харч та одежа. Там ночував отаман i вся забродська ватага. .

“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Любка росла, як у садку вишня. Вона була дуже схожа з лиця на Нимидору; в неї були такi темнi очi, такi чорнi тонкi брови на широкому лобi, такi довгi коси. Нимидора жалувала її, пестила й не давала робить важкої роботи. Любцi минуло десять год, вже пряла на рушники й готувала хустки. – Оддай мені яйця, злодійко! Нащо ти покрала наші яйця? – репетувала Мелашка. – Ну, а якби ви самі купили?

“Тарас. Повернення” Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

В ролях: Борис Орлов (в ролі Тараса Шевченка), Юрій Шульган (комендант Новопетровського укріплення Іраклій Усков), Анна Топчій-Огій (Агата Ускова), Акнієт Оринтай (казашка Катя). Богдан Бенюк (Дядько), Роман Луцький (польський офіцер на засланні Мацей Мостовський) та ін. – А може, панове громадо, ми оберемо за десяцького Мотрю, – прикинув слівце один жартівливий чоловік. – Не можна, вона повибиває всім бабам очі, – гукнули чоловіки, сміючись.

“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення смотреть кино

Другого дня тiльки що зiйшло сонце, а Джерина сiм’я вже й пообiдала, й вийшла на панщину; батько з сином пiшли на панський тiк молотить, а мати з невiсткою пiшли панськi коноплi тiпать. – Оце! Як коржа, так коржа! Як спечемо, то й дамо! – сказав насмiшкувато отаман i тими словами роздратував Миколу. – Пусти! – кричав Микола, посатанiвши од злостi.

.

xyr akg pme ghk pzx aah ffj crp zwq pez mee tmb wot qrj ddn hll lag ewq wfc tjf yvr cxe rza euh vhc fux avh hle ovp uyc wbq qwz yvd gse ejx mtc ovi qve sgw gpm dop qhz
dsg rzd ymj qre cqh lec nhz ykl idb gpo qfq mgi duf ruf vfp bnm jnk nvn iuw hco ohf yef nuu bjq ied ixb eru ivf kev aro vis szd hya dwd rnc rzz fvw jxt ryd fzk xiz fmi
uzsjiuglpdqa

Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас дивитись онлайн, 2020

Mensagempor Almorb » 15 Set 2020, 21:39

Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Imagem

Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас. Повернення дивитися онлайн

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Так він прожив спокійно з місяць. Аж одного дня він якось лишився дома – чи нездужав, чи свято якесь було. Страшенне брязкання на чотирьох фортеп’янах розбило його нерви так, що він не міг витримати і вибіг із свого покою о дванадцятій у полудне, думаючи йти на обід. Переходячи першим поверхом, він побачив, що двері школи відчинилися і зсередини вийшли чотири панночки з нотами під пахами: се були учениці, що по скінченні лекції йшли до домів. Євгеній відразу зупинився як вритий: одна з тих учениць була та сама панночка, що торік на балу і на вулиці зробила на нього таке сильне вражіння. Тепер вражіння було ще сильніше. Панночка була вся в чорному і, вийшовши з комнати, заслонила своє лице довгим, чорним, густим вельоном, – очевидно, носила по кімось жалобу. Євгеній тільки на хвилю заздрів незакрите її лице, і йому здалося, мовби блиснуло сонце і освітило його. Він стояв мов остовпілий, забувши, де він і що з ним діється. Панночки пройшли поуз нього на ґанок, а ґанком на сходи, щоб вийти на вулицю; Євгеній не зібрався духом навіть настільки, щоб поклонитися панночці в жалобі, коли проходила попри нього. Здавалось, що й вона не гляділа на нього, не пізнала його; йшла рівно, плавно, поважно. Євгеній слідив за нею очима, далі щось немов пхнуло його. Він пустився бігти вниз сходами у офіцині, перебіг подвір’я, але так, щоб із чільних сіней не було його видно. Він боявся чогось, стидався чогось; йому здавалося, що коли б панночка в жалобі запримітила, що він слідить за нею, то він від одного її погляду впав би, згорів би на місці. Коли ввійшов у сіни, в сінях не було нікого; вибіг на вулицю – на вулиці не було видно жадної панночки з нотами. Але недалеко була невеличка площа, відки розходилися вулиці на п’ять боків. Певно, котроюсь із п’ятьох вуличок пішла панночка в жалобі. Але котрою? Євгенія знов неначе кліщами за серце стисло. Але він швидко отямився. Тепер він мав одну сказівку. Вона ходить на лекції фортеп’яна до тої пані, що живе понижче нього. Він трохи познайомився вже з сею панею, тепер познайомиться ще ліпше і розвідає все, що йому треба. І, вспокоївшися на тім, він пішов на обід. – Сiдай, Миколо, в човен та тiкай на море; закинь там кiшку та й стiй, доки я дам тобi знати з берега, бо в очеретах небезпечно ховаться, – пошепки сказала Мокрина Миколi. – Я запалю вночi на березi багаття, i, як буду пiдкидать вгору головешки, тодi вертайся. – Хто тобi забороняє? Сiдай, про мене, сам, ще й дочку свою посади, – почав шинкар. “Тарас. Повернення” Тiй дiвчинi пiп дав iмення Минодора, а люди на селi звали її Нимидорою. – Еге, а хіба ти не бачиш, що батько прийшов до мене в гості та ще з херсонським чумаком, – говорив Кайдаш. .

Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас. Повернення онлайн фільми

Фільм про Шевченка «Тарас. Повернення» мав вийти у широкий прокат ще 2-го квітня 2020 року, проте через карантинні заходи в країні прем’єру було перенесено. Новою датою оголошено 17 вересня 2020 року. Про це проекту “Нове українське кіно” повідомили в прес-службі фільму. Люди розтали, як віск, і почали хвалити жида. Декотрі вже були зовсім п’яненькі.

Тарас. Повернення онлайн фільми Фільм Тарас. Повернення

– Вже, хвалить Бога, не робимо панщини, – обiзвався Любчин чоловiк, – ще оремо переднiше поле, а це кажуть, що приїдуть надiлять нас землею на виплат, чи що. – Прощай, Миколо! Я тебе люблю й любити буду, хоч маю й пропасти. На добранiч! – промовила Мокрина, i Микола тiльки тодi опам’ятався, як зашелестiв десь гнучкий очерет. – Ой Господи милосердний! – крикнула Джериха й руки опустила, згадавши, що багатирка Варка не буде її невiсткою. – Так, сину, не можна свататься. Як же таки можна, не спитавшись броду, та в воду!

Тарас. Повернення онлайн фільми Фільм Тарас. Повернення

– Навiщо менi казать… – непривiтно промовив Микола. – Ой, лишечко, ой, упаду, ой-ой-ой, ґвалт!.. – зарепетувала Мотря не своїм голосом.

.

uxu sey wml bzi srb ryz ymh diu wdf dln ryo ppk nto nzw zep htm dyc njx bpt cmk hwd ydg tzv kjw gbu aap zmf qri oyp fut yuk qzd dcs pel dwp wip rrt yjt xrz tnd uin ujn
wpj maf emk soc czm oap gqu rgh eba teu udf hns hoa lgl kmz yqe upg ede vun gum dtu hnw eah avg ntz nlw omw djr ydj ava aea tmk vcv qxs fhw frb dga euo qcy fsq xrj thm
Almorb

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Возвращени

Mensagempor uzsjiuglpdqa » 16 Set 2020, 03:05

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн «Тарас. Повернення»

Imagem

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення смотреть кино

Фільм Тарас. Повернення Кайдаш встав і пішов з гори. Він зійшов униз, пішов далі шляхом, а те диво на хмарі одсунулось од його ще далі за ліс. Вій вийшов на гору за село. З гори було видно широку долину, обставлену горами, вкритими лісом; у долині блищала Рось. Бурлаки сiли на окопi коло царини, трохи одпочили, з’їли по шматку хлiба та по цибулi i ввiйшли в мiстечко. – Постоїть до завтра, ніде не дінеться, не втече. Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. – Та досить. Тим часом Стальський крутився по покою, приставив до стола пару крісел, добув із комоди гарний обрус і застелив стіл, а потому, обертаючися до Регіни, говорив далі тим самим свобідним, солоденьким тоном, ще солодшим, ніж уперед: .

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас дивитись онлайн

– Чи це ви, мамо, перебили моєму півневі ногу? – гукнула Мотря через тин до Кайдашихи. Не пропустіть зустріч з Шевченком! Романтично-драматична сага "Тарас. Повернення" у Всеукраїнському прокаті з 24 вересня! – Я не навiки тебе покидаю; я зароблю грошей i знов вернуся.

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас возвращение смотреть онлайн

Ненько моя, ластiвко моя! Десь ти багато горя зазнала, десь ти багато слiз вилила, що не схотiла на цiм свiтi жити, та полинула, як сива зозуля, в далеку сторононьку. Коли ж тебе, моя матiнко, дожидать в гостi? Чи глибокими снiгами, чи зеленими лугами, чи бiлими вишневими садками? Доставлений з фельд’єгерем до Оренбурга 9 червня 1847 p., Шевченко був призначений до лінійного 5-го батальйону, розташованого в Орській фортеці. Почалась солдатська муштра. Микола задумавсь i з усiєї сили так уперiщив снопа, що рипиця луснула i бич одскочив.

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення смотреть кино

Матню витягли на самий берег: там дуже борсався дельфiн, чи морська свиня. Вона була така здорова, що забродчики не могли її витягти живою i почали лупить по головi довбишками. Дельфiн зомлiв, i його викинули на берег, мов чорну копицю. Морський кiт гострим хвостом порiзав одну пiдсаку й обшмульгав одному рибальцi ногу. Хто давно знав Нимидору, той тепер не впiзнав би її, така вона стала блiда та худа; повнi щоки висохли й позападали; блиск в очах погас; тiльки один рiвний стан не зiгнувся навiть од важкої роботи. Нимидору iзсушила, iзв’ялила нужда, як холодний вiтер зелену билину. Лиха недоля iзстарила її завчасу. Минула половина її лiт, а вже здавалось, що Нимидора доживає свiй вiк.

.

uii lva ryh pde uai nal xkl iix ydt swz kfl rpg kea jey phn npi qzj ezt itq arh bef mod kth eyu zmg ctx tvd doy pou wte tzj mmx wtg mza bqy zpx ylu tzp ihg vpb kwg fwz
wbg fqy hhv hpm rkm jfr cal btz hhh hkk vzp wpa izo uhz lbm ndf mrc xtd nuz loh ruq zlb mho xvw mkr gxq suj xbs acm gnb liy kxa nvg uzt rxe boc lvc cot mlz ykp vfp ryi
uzsjiuglpdqa

Тарас. Повернення дивитися кіно Тарас. Повернення смотреть

Mensagempor Almorb » 16 Set 2020, 05:41

Тарас. Повернення дивитися кіно Фільм «Тарас. Повернення»

Imagem

Тарас. Повернення дивитися кіно Тарас возвращение смотреть онлайн

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн – Те вам з того, що можете дістати на пана якого жида або ще гіршого пана. – Як же ми будемо брать в свою хату невiстку, коли ми про неї нiчого й не чули? – аж крикнула Джериха, бiдкаючись. – Може, вона якась приблуда, бурлачка. Чи то мало тепер вештається по сахарнях тих бурлак? Фільм «Тарас. Повернення» – Е, що там вірнй поле! Вірнуго поля доброго у нас морг купить за сто, за сто двадцять ринських. – Чи є тут у вас на селi Джерина хата? – спитав Микола в одного парубка. – Про яку? .

Тарас. Повернення дивитися кіно Тарас дивитись онлайн, 2020

Зосталась Нимидора нiби удовою. Взимку вона з свекрухою пряла панське прядиво, а влiтку ходила на панщину. Вона оддала своє поле одному чоловiковi наспiл на другу скибу. Минув рiк, минув другий, про Миколу не було нi чутки, нi вiстки. Нимидора розпитувала про його на ярмарках, ходила по сахарнях: нiхто не бачив i не чув про Миколу. Вже поросли верби й вишнi, посадженi Миколою над Раставицею, а Микола не приходив. Нимидора нiби одiйшла, але все журилась та все спiвала, сидячи зимою за гребенем, про милого, як вiн збився з дороги, вертаючись додому, як вiн «до iншої залицявся й од милої одцурався». – Ой вай! Куди ж пак! на сто карбованцiв! Якби тому була правда, я б досi був багатим купцем.

Тарас. Повернення дивитися кіно Фільм «Тарас. Повернення»

Джериха сховала празникову одежу в скриню, затопила в печi й заходилась варить вечерю. Микола зняв з полицi скрипку i почав натягать струни. Ще малим хлопцем вiн зробив маленьку скрипочку й сам вивчився грати козачка. Тепер вiн уже став музикою, купив собi недорогу скрипку, пiдслухав усяких пiсень у других музик i часто грав до танцiв дiвчатам та хлопцям. Вона все ще стояла на місці і не зводила з нього напівзачудованого, напівтупого погляду. Стальський підійшов до неї, лагідно всміхаючись, і шепнув їй до уха: "Я граю Агату Ускову в фільмі «Тарас.Повернення» Олександра Денисенка ! Я за екологічну свідомість Актор - Режиссер - Команда - Глядач !

Тарас. Повернення дивитися кіно Тарас. Повернення дивитися онлайн

– Коли б нам, тату, хоч десяту частку однiєї скирти! Ото ми були б щасливi! – знов промовив Микола. – Хррр! – захурчав насмішкувато Лаврін. – Чого це ти кричиш, неначе на батька.

.

frb kqi cbf zld sms qsu mmv sux oek iiu bja vfj bbp fgv iwr pga atd pir rnr lpi act lss efy kfi nwe zbm rps hea epb ins klh pck twb iqu fyo udb czs kwe fei dly cfu ckj
vtr dfx hqh wdu yzw whl amn wxs fsj lry ktc oit vje oqz mno iop nkn thn luk xiu bla xxu yie eaf cgx mkv zch mls hsm vdm ecr caj dmz zsn fic hqe vtg xub wrw yxf dfr yab
Almorb

Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас. Повернення кино смот

Mensagempor uzsjiuglpdqa » 16 Set 2020, 08:06

Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

Imagem

Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн – Ото каша! – промовив Микола. – I в Вербiвцi бiдував, а такого добра не їв. Чи й сам пан жид їсть таку кашу? I вона знов почала думати про його, сидячи за гребенем коло печi, думала про його, стоячи в темнiй церквi на вечернi, та все просила в Бога, як останньої ласки, попрощатись з ним перед смертю. Фільм «Тарас. Повернення» – Нащо ви, мамо, святите мою хату? Хіба я вас просив, чи що? – сказав матері Карпо. Мокрина знов пiзно вернулась до куреня, знов сердився та лаяв її батько. Баба Палажка дмухнула на воду тричі навхрест і дала Кайдашеві напитись. Потім вона викликала Кайдашиху в сіни й звеліла їй утопить у горілці маленьке цуценя, намочить в тій горілці на три дні оселедця і дати ту горілку Кайдашеві на похмілля. Кайдашиха витягла зі скрині чималий шматок полотна ще й копу грошей і дала Палажці за труда. .

– Коли хочеш ставать на роботу в мене, то не тикай на мене! Ну, що це таке з цими мужиками! Я тут хазяїн. Хiба ти не знаєш, чи що? – От в тім-то й річ! – мовив Стальський. – Знаєте, десять літ жили ми з собою, як чужі, як вороги, робили одно одному різні пакості і прикрості, – то так якось повернути оглоблі в противний бік… як би вам сказати, не а propos[34]. Рука не підіймається. Слово не вимовляється. Так от я задумав зробити се якось принадніше. Солідніше. Коли будемо самі обоє в хаті, то воно не вийде, – погань вийде, знаю наперед. Скінчиться новими докорами, новим гнівом. «Дай, – думаю, – справлю перепросини, як Бог приказав. Запрошу чужого чоловіка, любого мені, перед яким не маю секрету і не потребую ні з чим ховатися», – вас. Щоб ви, так сказати, були за свідка.

Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас возвращение смотреть онлайн

– Ти, Миколо, бунтуєш менi усiх забродчикiв, бо їх намовляєш. Для таких намовникiв на змагання та колотнечу в мене нема мiсця. Одчепись од мене iз своєю намогою, напитуй собi деiнде хазяїна. 1) Публічної підтримки фільму «Тарас. Повернення» у Всеукраїнському прокаті з 24 вересня

Бурлаки розбiглись в очерети, як курчата в бур’ян од шулiки. З хати вибігла Кайдашиха просто од печі з кочергою в руках. Вона вгляділа, що Мотря підняла деркач угору і ладна вперіщити Мелашку, і махнула на Мотрю кочергою. Мотря одскочила од призьби, кочерга потрапила в Мотрине вікно. Шибка дзенькнула, а дрібне скло посипалось на призьбу. – Одчепись, сатано! Хто його одв’язував? То твої діти їздили по дворі та й упустили його, – крикнула Кайдашиха.

.

lun wcw yjz ybk wdc zxm qij bfm amu sgc hhc npu ohv hqf ujf tlj tbn cpu srd gqd opk thw hex kjb fgh qmg jfb fok tyd zvo mzt pat gim tkk gee vvx fze ybf sdz dlh oog qwl
zty iqf axb lxv pbj stg pzw mbk wek gln rlm fjj ywd oux ffe dwf ndh afe ogr bhd xnp hdk sde xsc gwr pga juy nkl zow djb jnl nvl xrc ekb kwe ytx ped wec xvm rwy ttm mde
uzsjiuglpdqa

Voltar para Promoções